Volné pozice 2
Oddělení quality assurance

Specialist Total Quality Assurance

Lokalita

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.
U Panasoniku 1068/1
301 00 Plzeň-Skvrňany

Úvazek

Plný, Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Oddělení

Quality Assurance

Vhodné pro absolventy

Panasonic v Plzni je velká společnosti, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Náplň práce - Co tě u nás čeká:

  • příprava podkladů pro zavádění nových modelů
  • podpora činností spojených se zajištěním kvality dílů
  • řešení nestandartních procesů z pohledu kvality
  • provádění interních a dodavatelských auditů dle ISO 9001
  • podpora správy a řízení dokumentace QMS/ISO 9001

Požadujeme - Budeme si rozumět, pokud:

  • pokud máš SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • vyhláška 50 je výhodou
  • znáš normu ISO 9001
  • máš prezentační dovednosti - i v anglickém jazyce
  • chceš cestovat
  • máš zájem o TV technologie

Nabízíme - U nás získáš

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • další vzdělávání a odborný růst
  • dotované závodní stravování (každé úterý sushi!)
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody